Dizajnirati 0 0.00

0-Članci
Porezi 0.00
Ukupno 0.00
LODFIBER 100M ST-ST oklopni jednokraki jednokraki 4-nitni fiksni optički kabel 9/125

LODFIBER 100M ST-ST oklopni jednokraki jednokraki 4-nitni fiksni optički kabel 9/125

HRK 900.00
 

Na skladištu
Iznos

100 M ST-ST vanjski oklopni jednokraki kabel s vlaknima optičkog kabela 9 / 125100 M ST-ST vanjski oklopni jednokraki kabel SM 4 pramena Odvojni kabel s optičkim vlaknom Sadrži : 1 komad Tip konektora : ST / UPC-ST / UPDudaljenost : 100 metara žice (4 bara) 4 pramena) Promjer obloge jezgre : jednokratni 9 / 125 Oprema : vanjski blindirani (također pogodan za unutarnju upotrebu), crna jakna. Priključci : muški na muški

Značajke

Naziv robne marke:
LODFIBER
Broj modela:
100M ST-ST 4 pramenova

Proizvodi u kategoriji